web tasarım

“Seo’nun Arama Motorlarındaki karşılığı (Google, Yahoo, Bing vs.) “En iyi” yada ülkemiz dışındaki çevirisinin karşılığı ise Arama Motoru Optimizasyonudur.
Arama motorlarından sitenize yönlenen trafiğin organik yada algoritmik arama sonuçlarına göre web sitenizin iyileştirme sürecinde yapılan sayfa içi ve dışı optimizasyonlar bütünüdür.

Web Sitenize Uyguladıklarımız ;
W3C geçerlemesi
Uygun sayfa başlıklarının belirlenmesi,
Meta etiketlerinin düzenlenmesi (Title, Description, Keywords)
Site geçişlerinin düzenlenmesi
Site içeriğinizle uygun backlink çalışması
Arama motorlarına uygun site tanıtımı
Siteniz için belirlenen anahtar kelimelerin sitedeki yoğunluğunun uygulanması (keyword density)
Arama motorlarına kayıt
Site haritası hazırlanması ve kullanımı (SiteMap)
robots.txt dosyasının hazırlanması kullanımı
Amaç nedir ?
Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) sayesinde sitenizin ziyaretçi trafiği artar ve müşterilerinize sitenizi internet ortamında servis etmeyi hedeflemektir.
Bu bağlamda bir inşaat firmanızın olduğunu varsayarak gerekli kelimelerin belirlenmesi sonucu istenilen hedefe ulaşıldığında müşterileriniz size daha kısa sürede ulaşıp ürünlerinizin sergisini kolaylıkla görüntüleyebilir.
Ve sonuç olarak yeni müşteri kitlesine ulaşıp, reklamınız en uygun bir şekilde yapıldıktan sonra markalaşmaya yön verecek yol haritası belirlenmiş olur.

Bir önceki yazımız olan Nevşehir Web Tasarım başlıklı makalemizde Nevşehir Domain, Nevşehir Host ve Nevşehir Web Tasarım hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler:, 22 Okunma 12 Ağu 2019

Yazar Hakkında

{ceo}bilgi@aksaraywebtasarim.net

Aksaray Web Tasarım, Aksaray Web Tasarım firmaları, Aksaray web site tasarımı, Aksaray kurumsal web sitesi tasarımı, Aksaray bedava web sitesi tasarımı, Aksaray logo tasarım, Aksaray web sitesi seo, Aksaray firma web siteleri

Benzer Yazılar

Aksaray Domain Hizmeti

13 Ağu 2019

Yorumlar


Sen de Yorumla!