Aksaray Web Tasarım Neler Yapıyorum

aksaray webtasarım,aksaray site tasarımı,aksaray web

Aksaray Web Tasarım Neler Yapıyorum

12 Temmuz 2017 Blog 0
Aksaray Site Tasarım

Aksaray Web Tasarım Olarak Yaptıgımız Hizmetler
Kişisel ve Kurumsal Web Sitesi Tasarımları

Blog, Portal, E-Ticaret Sistemleri Tasarım, Kurulum ve Entegrasyon İşlemleri
Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) ve Google Adwords Reklam Kampanyaları
Facebook vb. Sosyal Medya Analizleri, Reklam Kampanyaları, Sayfa ve Uygulama Tasarımları

Freelance web hizmetleri ile hızlı, çözünürlüğü yüksek, kullnımı kolay, kullanıcı dostu web tasarımları hazırlıyorum. Her türlü web hizmetine, freelance bir web tasrımcısı ile çalışamanın avantajalarını yaşarak, en uygun fiyatlarla ulaşmak için iletişime geçin.
Web Arayüz Tasarım / Web Yazılım

Freelance Web Tasarımcısı olarak, hızlı, çözünürlüğü yüksek kullanımı kolay kullanıcı dostu web tasarımları sunuyorum.
Yönetim Panelli Web Siteleri

Kullanımı son derece kolay, kolayca içerik ekleyip güncelleyebileceğiniz yönetim panelli tasarımlar sunuyorum.
Sosyal Medya Optimizasyonu

Şirketinizin duyurularını,haberlerini sosyal ağlarda tanıtarak dünyanın her yerine ulaştırabilirim.
E-Ticaret Uygulamaları

Ürünlerinizi online satış yaparak müşterilerinize bir tıkla ulaşmanızı sağlıyorum.
Hazır Web Yazılım Sistemleri

WordPress, Joomla, Opencart, Prestashop , Magento ve Hazır Forum sistemleri kurulumu ve tema düzenleme. Tasarımları web teknolojilerine uygun,%100 seo’lu tasarımlar sunuyorum .
SEO Optimizasyonu

İnternet sitenizi arama motorlarında iç ve dış seo çalışmalarıyla üst sıralara çıkartıyorum.
Sosyal Medya Yöneticiliği

Firmanızın sosyal medya hesaplarının takibi, içerik oluşturulması, paylaşımı, takipçilerden gelen soru ve yorumlara cevap verme konularında hizmet alabilirsiniz.
Blog Yazarlığı

Bloglar, özellikle e-ticaret siteleri için hayati trafik kaynaklarından biridir. Eğer ürün/hizmet satışı yaptığınız bir siteniz varsa, ürün bilgileri dışında içerik giremezsiniz. Bu durumda sitenizin altına eklenecek bir blog ile sitenize ücretsiz, organik ve kaliteli trafik aktarabilirsiniz. Ayrıca ürünleriniz hakkında yazılacak yazılarda da sitedeki ürün sayfasına link vererek trafiğinizi ve satışlarınız artırabilirsiniz.
Google Adwords Kampanyaları

Dünyada ve Türkiye’de internet trafiğinin yaklaşık %90’ı Google aram motoru üzerinden sağlanmaktadır. Tüketiciler bir ürün satın almak ya da en azından ürün hakkında bilgi almak istediklerinde aramalarını Google’da yapmaktadırlar. Siz de bu aramalardan potansiyel müşterilerinizi/ziyaretçilerinizi yakalayabilirsiniz. Google AdWords ile kelime bazlı aramalarda sitenizi ilk sayfada ve üst sıralarda göstermek için Google AdWords’ü mutlaka kullanın.
Google Harita kaydı

Google’da işletmenizi arayanlara, sayfanın en üstünde işletmenizin haritadaki yeri, telefon numarası, web sitesi ve mobil kullanıcılar için yol tarifini gösterebilirsiniz. Ayrıca G+ sayfanıza yapılan değerlendirmeler de burada gösterilmektedir.
Facebook Reklamları

Türkiye’de yaklaşık 40 milyon aktif kullanıcıya ulaşan Facebook, şirketler için de kaçınılmaz bir pazarlama kanalı haline geldi. Detaylı hedef kitle tanımlamasıyla, reklamlarınızı istediğiniz bölgelerde, istediğiniz yaş grubu ve cinsiyetteki kullanıcılara gösterebilirsiniz. Ayrıca Facebook remarketing reklamları ile, reklamınızı daha önce web sitenizi ziyaret eden kullanıcıları hedefleyerek reklamlarınızdan daha fazla verim alabilirsiniz.
WordPress Kurulumu

Dünyanın en yaygın ve güvenilir içerik yönetim sistemi olan WordPress ile, ihtiyaçlarına uygun olarak kişisel ve kurumsal web siteleri tasarlanmaktadır. WordPress’in en büyük avantajı, bağımsız kişiler ve şirketler tarafından üretilen milyonlarca tema ve eklenti ile web sitenize ihtiyacınız olan tüm özellikleri ekleyebilmenizdir. Kişisel portfolyo sitesinden, kurumsal tanıtım ya da e-ticaret sitesine kadar neye ihtiyacınız varsa WordPress ile mümkün.

 

Bir cevap yazın

Hemen Ara